ثبت شرکت آنلاین

متقاضیان ثبت شرکت در سالهای گذشته برای انجام مراحل ثبت شرکت می بایستی به اداره ثبت شرکتهای محل دفتر مرکزی که برای شرکت خود درنظر گرفته بودند.
مراجعه می نمودند وفرم مخصوص جهت تعیین نام را تکمیل و هزینه مربوط به آن را دریکی از شعب بانکهای ملی پرداخت می کردند. لذا پس از گذشت ۷ الی ۱۰ روز وضعیت تعیین نام شرکت مشخص می شد که در صورت تایید نام اگر قصد ثبت شرکت سهامی خاص رامی داشتند می بایست دونسخه اظهارنامه ثبتی واگر قصد ثبت شرکت با مسئولیت محدود را داشتند دونسخه تقاضانامه و دو نسخه شرکت نامه را که جز اوراق بهادار نیز بود از اداره ثبت شرکتها تهیه و بهمراه دونسخه اساسنامه تنظیم شده مربوط به نوع شرکت که به امضاء سهامداران ویا شرکاء رسیده و گواهی تایید نام شرکت را تحویل اداره ثبت شرکتها می نمودند. پس از مدت حدود ۱۱ ماه شرکت به ثبت رسیده و میبایستی شخص متقاضی با مراجعه حضوری به اداره اوراق شرکت و آگهی تاسیس را دریافت و سپس آگهی تاسیس را جهت روزنامه رسمی با نامه اداره ثبت شرکتها به سازمان روزنامه رسمی کشور ارجاع می دادند. این مراحل بصورت حضوری وکاملا سنتی انجام می گرفت
اما به لطف پیشرفت فن آوری و توسعه اتوماسیونهای اداری تحت وب و با ایجاد سامانه ثبت شرکتها تمامی مراحل ثبت شرکت از تعیین نام گرفته تا صدور آگهی تاسیس بصورت آنلاین وتوسط کاربران دنیای مجازی امکان پذیراست. ثبت شرکت آنلاین راهی سریع و راحت برای ثبت شرکت می باشد . بادرج اطلاعات متقاضی و دیگر سهامداران ویا شرکاء وپیشنهاد حداکثر ۵ نام ترجیحا ۳ سیلابی برای تعیین نام و تنظیم اظهارنامه و اساسنامه در سامانه و نهایتا ارسال الکترونیکی آن پس از ۴۸۸ ساعت وضعیت نام های پیشنهادی مشخص می گردد وشخص متقاضی براحتی واز طریق سامانه مطلع می گردد لذا پس از تایید نام، شخص میتواند از اوراق خود در سامانه پرینت گرفته و دونسخه از ان را به امضاء اعضاء برساند پس از آن مدارک شناسایی و اوراق شرکت را از طریق پست به اداره ثبت شرکتها ارسال وبارکدپستی را در سامانه درج نماید سپس منتظر می ماند که آگهی صادر شود لذا با مراجعه به اداره و دریافت آگهی ودرج کد مکانیزه قید شده در سامانه روزنامه رسمی اقدامات مربوط به روزنامه را انجام دهند . با ثبت شرکت آنلاین شخص فقط یکبار وآن هم برای دریافت مدارک به اداره ثبت شرکتها مراجعه می نماید که درصورت تمایل میتواند دریافت مدارک خودرا به وکلای مجرب ودارای پروانه ثبت آقای ثبت واگذار نمایند آقای ثبت با کارشناسانی متخصص امادگی خودرا درزمینه مشاوره وانجام مراحل ثبت درسامانه ثبت شرکتها را اعلام می دارند. شما می توانید با یک تماس تمامی مراحل ثبت از قبیل ثبت در سامانه و دریافت مدارک و درج در سامانه روزنامه رسمی را به ثبت آقای ثبت بسپارید وبا خیالی آسوده ثبت شرکت خودرا انجام دهید.

آقای ثبت منتظر نظرات و تماس شماست ! دریغ نکنید ، همین حالا اقدام کنید 😉

متعهد و متخصص : آقای ثبت

تلفن سریع : ۰۹۱۲۳۰۰۰۰۵۴

6 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *